Wersja językowa
pl

Specjalista ds. strategii komercyjnej lotniska

W związku z dynamicznym rozwojem, Biuro Strategii i Planowania Komponentu Lotniskowego spółki Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. strategii komercyjnej lotniska

Czym będziesz się zajmować:

  • Udział w przygotowaniu strategii biznesowej lotniska, w tym udział w tworzeniu strategii komercjalizacji terminala;
  • Udział w tworzeniu projektu części komercyjnych lotniska, w tym:
    • udział w analizie wymagań dotyczących obiektów pełniących funkcję komercyjną lotniska;
    • opracowywanie i ocena alternatywnych koncepcji planowania głównych elementów infrastruktury lotniska, z naciskiem na komercyjne funkcje lotniska;
    • wsparcie analityczne dla wszystkich procesów związanych z planowaniem i projektowaniem nowej infrastruktury portu lotniczego;
  • Dostarczanie informacji i analiz w celu wsparcia długoterminowych projektów strategicznych, w tym strategii biznesowej lotniska;
  • Wsparcie zespołu w podejmowaniu decyzji lub modelowaniu analitycznym;
  • Badania rynku i bieżące monitorowanie trendów w branży;
  • Zapewnieniem zgodności podejść z celami strategicznymi i finansowymi CPK;
  • Benchmarking jako wsparcie analiz;
  • Nadzór nad zmianami strategii komercyjnej mającej na celu dostosowanie jej do nowych technologii, uwzględniając możliwość wykorzystania rozwiązań cyfrowych;
  • Koordynacja i weryfikacja realizacji zadań zleconych Wykonawcom CPK;
  • Przygotowywanie prezentacji, sprawozdań, zakresów prac i harmonogramów dla potrzeb planowania portu lotniczego;
  • Udział w projektach zagospodarowania terenu wokół terenów lotniska;
  • Dokładna znajomość i zgodność z procedurami i standardami procesów CPK;
  • Wsparcie innych pracowników projektu, w celu zapewnienia ciągłego rozwoju zawodowego;
  • Inne zadania zlecone przez Dyrektora Biura.

Zakres zadań przewidziany dla roli:

  • Doświadczenie w zakresie funkcji komercyjnych lotniska, w tym stosowania rozwiązań gospodarki 4.0,
  • Doświadczenie i zaawansowana wiedza na temat strategii biznesowej lotniska, w tym planowania i   realizacji strategii komercyjnej terminala;
  • Studia wyższe drugiego stopnia, preferowany kierunek: zarządzanie, marketing, transport;
  • Umiejętności i doświadczenie analityczne, w tym w zakresie analizy trendów biznesowych i rynkowych;
  • Umiejętność zarządzania wrażliwymi, a czasem poufnymi informacjami;
  • Umiejętności rozwiązywania problemów;
  • Zdolność do współpracy w wielobranżowym zespole;
  • Zdolność wymagania od wykonawców odpowiedniej jakości realizacji założonych zadań;
  • Umiejętność wykazywania inicjatywy i proaktywnego podejścia do codziennych zadań;
  • Dobre umiejętności interpersonalne i zdolność do samodzielnej pracy;
  • Wewnętrzna motywacja i zdolność do wzięcia odpowiedzialności za planowane zadania;
  • Umiejętność budowy dobrych relacji na wszystkich poziomach, wewnętrznie i zewnętrznie;
  • Dodatkowym atutem będzie:
    • praktyka handlowa w zakresie negocjacji umów z potencjalnymi Interesariuszami;
    • znajomość analizy finansowej i modelowania finansowego lotniska.

Praca na pełny etat, bez możliwości sprawowania innych funkcji.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Ciekawą pracę w zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole.
  • Udział w największym projekcie infrastrukturalnym w Polsce o międzynarodowym znaczeniu.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Szkolenia i możliwość rozwoju.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Dogodną lokalizację miejsca pracy w nowoczesnym biurze – bliskie sąsiedztwo Dworca Zachodniego.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV zawierającego klauzulę RODO o przetwarzaniu danych osobowych klikając w poniższy przycisk.

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B”.

Jeśli chcesz brać udział także w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez naszą Spółkę prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B w celach przyszłych rekrutacji.”

Każda ze zgód może być w każdej chwili wycofana i nie ma to wpływu na czynności realizowane przed jej wycofaniem.  Wycofanie zgody możliwe jest poprzez przesłanie oświadczenia woli na adres e-mail: [email protected]. Więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.