Wersja językowa
pl

Radca prawny w Dziale ds. Roszczeń

W związku z dynamicznym rozwojem, Biuro Prawne Centralnego Portu Komunikacyjnego Sp. z o.o. poszukuje kandydata na stanowisko: Radca prawny w Dziale ds. Roszczeń.

Czym będziesz się zajmować:

 • Wykonywanie zadań Działu ds. Roszczeń, określonych w Rozdziale 6.2. pkt 1 Procedury zarządzania Umową i związanymi z nią Roszczeniami, tj.:
  a) prowadzenie w imieniu Spółki sporu sądowego i egzekucji, w tym współpraca z Prokuratorią Generalną Rzeczypospolitej Polskiej w zakresie prowadzenia Sporu Sądowego,
  b) udział w polubownym rozwiązaniu Sporu, w szczególności poprzez współpracę przy uzgadnianiu treści umowy o mediację lub umowy o koncyliację, a także udział w pracach Zespołu Negocjacyjnego,
  c) wsparcie Lidera Projektu i Zespołu Kontraktowego w rozpoznawaniu Roszczeń, opiniowanie porozumienia w przedmiocie Roszczenia Wykonawcy i Roszczenia Osoby Postronnej, a także projektu wezwania do zapłaty lub innej czynności zmierzającej do realizacji Roszczenia Spółki,
  d) opiniowanie wniosku o udzielenie przez Zarząd zgody na zawarcie porozumienia o rozwiązaniu Umowy, złożenie oświadczenia o odstąpieniu od Umowy, oświadczenia o wypowiedzeniu Umowy oraz oświadczenia o obniżeniu wynagrodzenia,
  e) składanie oświadczeń woli w imieniu Spółki na zasadach i w przypadkach wskazanych w Zasadach udzielania pełnomocnictw.

Poszukiwany profil:

Radca prawny lub adwokat posiadający doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych między przedsiębiorcami lub rozwiązywaniu takich sporów w drodze polubownej, a także w zakresie bieżącej obsługi prawnej inwestycji infrastrukturalnych. Preferowane jest doświadczeniu w prowadzeniu lub rozwiązywaniu sporów infrastrukturalnych, a także w zakresie prawnej analizy roszczeń wykonawców lub zamawiających w związku z realizacją inwestycji infrastrukturalnych, w szczególności w zakresie umów o roboty budowlane.

Co oferujemy:

 • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
 • ciekawą pracę w zgranym, dynamicznie rozwijającym się zespole;
 • udział w największym projekcie infrastrukturalnym w Polsce o międzynarodowym znaczeniu;
 • elastyczne godziny pracy;
 • szkolenia i możliwość rozwoju;
 • prywatną opiekę medyczną;
 • dogodną lokalizację miejsca pracy w nowoczesnym biurze – bliskie sąsiedztwo Dworca Zachodniego.

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV zawierającego klauzulę RODO o przetwarzaniu danych osobowych klikając w poniższy przycisk.

APLIKUJ

Administratorem Twoich danych osobowych jest Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji.

Na CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji przez Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B”.

Jeśli chcesz brać udział także w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez naszą Spółkę prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych przez Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B w celach przyszłych rekrutacji.”

Każda ze zgód może być w każdej chwili wycofana i nie ma to wpływu na czynności realizowane przed jej wycofaniem.  Wycofanie zgody możliwe jest poprzez przesłanie oświadczenia woli na adres e-mail: [email protected]. Więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności.