Wersja językowa
pl

Patryk Felmet

Patryk Felmet w spółce CPK nadzoruje biura zajmujące się zarządzaniem nieruchomościami, relacjami z otoczeniem inwestycji, komunikacją i marketingiem. Jest absolwentem m.in. międzynarodowego programu The Chartered Institute of Marketing oraz London School of Public Relations. Posiada też dyplom Executive MBA wydany przez Instytut Nauk Ekonomicznych Polskiej Akademii Nauk.

Wcześniej zajmował się marketingiem m.in. Portu Gdańsk, gdzie odpowiadał za promowanie jego wizerunku oraz kontrahentów na arenie międzynarodowej. Otworzył pierwsze w historii polskich portów biuro handlowe na innym kontynencie – w Azji i współpracował z przedstawicielami branży transportowej z m.in. Afryki, Europy Zachodniej czy obu Ameryk.

Później – jako szef marketingu Grupy Lotos, czyli jednego z największych reklamodawców w Polsce – zarządzał wielomilionowymi budżetami reklamowo-sponsoringowymi. Był odpowiedzialny nie tylko za realizację strategii marketingowej czy kampanie wizerunkowe, ale także za intensywne wsparcie m.in. sprzedaży na stacjach Lotosu w okresie pandemii oraz szeroko zakrojone działania z zakresu CSR.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat Centralnego Portu Komunikacyjnego. Zapisz się do naszego newslettera!

Klikając przycisk „Zapisz” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od CPK Sp. z o.o., na wskazany adres mailowy, newslettera z najnowszymi informacji dotyczącymi działalności Centralnego Portu Komunikacyjnego, w tym organizowanych przez spółkę wydarzeń, webinariów, spotkań i warsztatów. Administratorem Twoich danych osobowych jest Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Twoje dane przetwarzane będą w celu przesyłania newsletteru. Więcej informacji o tym jak przetwarzane są Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie, znajdziesz w Polityce prywatności.