Wersja językowa
pl

Odpowiedzialne działanie

Projekt, do realizacji którego została powołana spółka Centralny Port Komunikacyjny, to nie tylko wielkie wyzwanie koncepcyjne, planistyczne, budowlane i logistyczne. To przede wszystkim ludzie. To dziesiątki trudnych decyzji, setki pracowników i współpracowników, tysiące relacji międzyludzkich, to również szereg oczekiwań interesariuszy – społeczności lokalnych, partnerów biznesowych czy samorządów.

Czujemy się odpowiedzialni za to przedsięwzięcie ale także za jego realizację w sposób zgodny z normami etycznymi i obowiązującym prawem, starając się  ograniczyć negatywny wpływu realizowanej inwestycji na środowisko naturalne i społeczności lokalne w sąsiedztwie których działamy.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat Centralnego Portu Komunikacyjnego. Zapisz się do naszego newslettera!

Klikając przycisk „Zapisz” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od CPK Sp. z o.o., na wskazany adres mailowy, newslettera z najnowszymi informacji dotyczącymi działalności Centralnego Portu Komunikacyjnego, w tym organizowanych przez spółkę wydarzeń, webinariów, spotkań i warsztatów. Administratorem Twoich danych osobowych jest Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Twoje dane przetwarzane będą w celu przesyłania newsletteru. Więcej informacji o tym jak przetwarzane są Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie, znajdziesz w Polityce prywatności.