Wersja językowa
pl

Kontakt

Adres

02-305 Warszawa
Aleje Jerozolimskie 142B

Telefon

Infolinia CPK: 539 188 404
Skrytka ePUAP: /CentralnyPortKomunik/SkrytkaESP

Godziny otwarcia

pon. – pt. 9:00 – 17:00

WYŚLIJ DO NAS WIADOMOŚĆ

Administratorem danych osobowych podanych w powyższym formularzu jest Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Dane przetwarzane będą wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na zapytania zgodnie z prawnie uzasadnionym interesem administratora. Więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w naszej Polityce prywatności,

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat Centralnego Portu Komunikacyjnego. Zapisz się do naszego newslettera!

Klikając przycisk „Zapisz” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od CPK Sp. z o.o., na wskazany adres mailowy, newslettera z najnowszymi informacji dotyczącymi działalności Centralnego Portu Komunikacyjnego, w tym organizowanych przez spółkę wydarzeń, webinariów, spotkań i warsztatów. Administratorem Twoich danych osobowych jest Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Twoje dane przetwarzane będą w celu przesyłania newsletteru. Więcej informacji o tym jak przetwarzane są Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie, znajdziesz w Polityce prywatności.