Wersja językowa
pl

Wytyczne do budowy modeli mikrosymulacyjno-analitycznych

Centralny Port Komunikacyjny przedstawił wytyczne do budowy modeli mikrosymulacyjno-analitycznych. Są one niezbędne do planowania i budowy tzw. szprych w ramach programu kolejowego CPK.

Wytyczne do budowy modeli mikrosymulacyjno-analitycznych jest to dokument stworzony oraz rozwijany przez zespół CPK zawierający szereg wymagań oraz zasad dla procesu budowy modeli mikrosymulacyjno-analitycznych w oprogramowaniu RailSys. W Wytycznych opisano krok po kroku sposób modelowania infrastruktury kolejowej zapewniając jednolity standard prac realizowanych zarówno wewnętrznie jak i przez podmioty zewnętrzne. Wytyczne powstały na bazie wieloletniego doświadczenia osób realizujących szereg prac studialnych oraz projektowych i pozwalają na optymalizację prac analitycznych z zakresu ruchu kolejowego pod kątem merytorycznym oraz realizacyjnym.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat Centralnego Portu Komunikacyjnego. Zapisz się do naszego newslettera!
Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.