Wersja językowa
pl

Wytyczne do budowy modeli mikrosymulacyjno-analitycznych

Centralny Port Komunikacyjny przedstawił wytyczne do budowy modeli mikrosymulacyjno-analitycznych. Są one niezbędne do planowania i budowy tzw. szprych w ramach programu kolejowego CPK.

Wytyczne do budowy modeli mikrosymulacyjno-analitycznych jest to dokument stworzony oraz rozwijany przez zespół CPK zawierający szereg wymagań oraz zasad dla procesu budowy modeli mikrosymulacyjno-analitycznych w oprogramowaniu RailSys. W Wytycznych opisano krok po kroku sposób modelowania infrastruktury kolejowej zapewniając jednolity standard prac realizowanych zarówno wewnętrznie jak i przez podmioty zewnętrzne. Wytyczne powstały na bazie wieloletniego doświadczenia osób realizujących szereg prac studialnych oraz projektowych i pozwalają na optymalizację prac analitycznych z zakresu ruchu kolejowego pod kątem merytorycznym oraz realizacyjnym.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat Centralnego Portu Komunikacyjnego. Zapisz się do naszego newslettera!

Klikając przycisk „Zapisz” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od CPK Sp. z o.o., na wskazany adres mailowy, newslettera z najnowszymi informacji dotyczącymi działalności Centralnego Portu Komunikacyjnego, w tym organizowanych przez spółkę wydarzeń, webinariów, spotkań i warsztatów. Administratorem Twoich danych osobowych jest Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Twoje dane przetwarzane będą w celu przesyłania newsletteru. Więcej informacji o tym jak przetwarzane są Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie, znajdziesz w Polityce prywatności.