Wersja językowa
pl

Szczegółowe warunki techniczne dla budowy infrastruktury kolejowej CPK – Wytyczne projektowania – wersja archiwalna 2.0

Warunki ponownego wykorzystywania

WARUNKI PONOWNEGO WYKORZYSTYWANIA

1. Informacje i materiały zawarte w plikach udostępnionych przy pomocy niniejszej strony są przedmiotem praw własności intelektualnej, w szczególności są chronione prawem autorskim.

2. Powołując się na informacje i materiały zawarte w plikach udostępnionych przy pomocy niniejszej strony należy wskazać ich źródło, np. w następujący sposób:

„Standardy techniczne. Szczegółowe warunki techniczne dla budowy infrastruktury kolejowej Centralnego Portu Komunikacyjnego – wytyczne projektowania”, wykonane przez Instytut Kolejnictwa na zlecenie spółki Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o., Warszawa, grudzień 2023.

3. Informacje i materiały zawarte w plikach udostępnionych przy pomocy niniejszej strony mają jedynie charakter poglądowy. Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności za Informacje i materiały zawarte w plikach udostępnionych przy pomocy niniejszej strony.

Dokumenty techniczne wersja archiwalna 2.0

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat Centralnego Portu Komunikacyjnego. Zapisz się do naszego newslettera!

Klikając przycisk „Zapisz” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od CPK Sp. z o.o., na wskazany adres mailowy, newslettera z najnowszymi informacji dotyczącymi działalności Centralnego Portu Komunikacyjnego, w tym organizowanych przez spółkę wydarzeń, webinariów, spotkań i warsztatów. Administratorem Twoich danych osobowych jest Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Twoje dane przetwarzane będą w celu przesyłania newsletteru. Więcej informacji o tym jak przetwarzane są Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie, znajdziesz w Polityce prywatności.