Wersja językowa
pl

Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe dla budowy węzła kolejowego CPK

Egis Poland Sp. z o.o. jako partner Konsorcjum w składzie z Egis Rail S.A. oraz JAF-GEOTECHNIKA Sp. z o.o. realizuje na zlecenie Centralnego Portu Komunikacyjnego studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe dla projektu pn.: „Budowa Węzła Kolejowego CPK”.

Planowana inwestycja stanowi jeden z elementów wieloletniego programu inwestycyjnego i komunikacyjnego - Centralnego Portu Komunikacyjnego w Europie Środkowo-Wschodniej.

Zakres realizacji projektu zakłada przeprowadzenie szczegółowych analiz uwarunkowań przestrzennych i ekonomicznych w obrębie planowanej inwestycji.

W celu wypracowania możliwie najbardziej optymalnych rozwiązań projektowych zwracamy się do Państwa jako mieszkańców gmin, na których terenie zlokalizowana jest inwestycja o zapoznanie z zakresem przebiegu oraz o wypełnienie ankiety.

Szanowni Państwo.

Uprzejmie informujemy, iż możliwość oddawania głosów w przedmiotowej Ankiecie została zakończona z dniem 07.02.2022r.

Serdecznie dziękujemy za czas poświęcony na podzielenie się przez Państwa swoimi opiniami i uwagami dotyczącymi realizowanego przez nas Projektu. Obecnie analizujemy Państwa sugestie i postulaty przedstawione w ankiecie.

Harmonogram konsultacji

Harmonogram spotkań konsultacyjnych zostanie podany w najbliższym czasie.

Materiały informacyjne

Zaprezentowane warianty przebiegu linii kolejowych mogą ulec zmianie w wyniku analizy przesłanych ankiet, prac związanych z Master Planem oraz przygotowaniem materiałów niezbędnych do złożenia wniosku o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach.

NEWSLETTER

Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.