Wersja językowa
pl

Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe dla budowy węzła kolejowego CPK

Egis Poland Sp. z o.o. jako partner Konsorcjum w składzie z Egis Rail S.A. oraz JAF-GEOTECHNIKA Sp. z o.o. realizuje na zlecenie Centralnego Portu Komunikacyjnego studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowe dla projektu pn.: „Budowa Węzła Kolejowego CPK”.

Planowana inwestycja stanowi jeden z elementów wieloletniego programu inwestycyjnego i komunikacyjnego – Centralnego Portu Komunikacyjnego w Europie Środkowo-Wschodniej.

 

Zakres realizacji projektu zakłada przeprowadzenie szczegółowych analiz uwarunkowań przestrzennych i ekonomicznych w obrębie planowanej inwestycji.

 

Szanowni Państwo,

Informacje o wariantach przebiegów linii kolejowych oraz dobrowolnych konsultacjach społecznych dotyczących budowy węzła kolejowego CPK w ramach prac nad lokalizacją Centralnego Portu Komunikacyjnego dostępne są TUTAJ

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat Centralnego Portu Komunikacyjnego. Zapisz się do naszego newslettera!
Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.