Wersja językowa
pl

Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowe dla Budowy linii kolejowej nr 54 Trawniki –Krasnystaw i nr 56 Wólka Orłowska –Zamość –Tomaszów Lubelski –Bełżec

Planowana inwestycja stanowi jeden z elementów wieloletniego programu inwestycyjnego „Program inwestycyjny Centralny Port Komunikacyjny. Etap II 2024–2030”.

Na zlecenie Centralnego Portu Komunikacyjnego w latach 2021 – 2023 Konsorcjum w składzie z Egis Rail S.A. oraz JAF-GEOTECHNIKA Sp. z o.o. zrealizowało część prac w ramach Studium Techniczno-Ekonomiczno – Środowiskowe dla projektu pn.: „Budowa linii kolejowych: nr 54 Trawniki –Krasnystaw i nr 56 Wólka Orłowska – Zamość – Tomaszów Lubelski – Bełżec”.

W wyniku przeprowadzonych konsultacji społecznych oraz rozmów z przedstawicielami jednostek terytorialnych podjęto decyzję o wykonaniu aktualizacji Studium Techniczno-Ekonomiczno-Środowiskowego na całej długości przebiegu planowanej linii kolejowej.

W 2024 roku zostanie rozpoczęta procedura przetargowa na wybór wykonawcy aktualizacji opracowania.

KONTAKT

W celu udzielenia dalszych informacji w sprawie prosimy o kontakt poprzez dedykowaną infolinię 539 188 404

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat Centralnego Portu Komunikacyjnego. Zapisz się do naszego newslettera!

Klikając przycisk „Zapisz” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od CPK Sp. z o.o., na wskazany adres mailowy, newslettera z najnowszymi informacji dotyczącymi działalności Centralnego Portu Komunikacyjnego, w tym organizowanych przez spółkę wydarzeń, webinariów, spotkań i warsztatów. Administratorem Twoich danych osobowych jest Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Twoje dane przetwarzane będą w celu przesyłania newsletteru. Więcej informacji o tym jak przetwarzane są Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie, znajdziesz w Polityce prywatności.