Wersja językowa
pl

Inwentaryzacje lipcowe

W lipcu 2021 r. w ramach realizacji Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego, wykonywane będą prace terenowe obejmujące inwentaryzację i ocenę stanu technicznego układu istniejących dróg publicznych (gminnych, powiatowych, wojewódzkich oraz krajowych) w ich pasach drogowych. Wizje terenowe zostaną przeprowadzone na obszarze badań przedstawionym w załączniku, w dniach od 01.07.2021 do 09.07.2021.

Wizja terenowa będzie polegała na:

  • identyfikacji i weryfikacji, klas, kategorii oraz podstawowych parametrów technicznych istniejących dróg (szerokość nawierzchni, szerokość poboczy, rodzaj odwodnienia, elementy bezpieczeństwa ruchu),
  • określeniu i ocenie stanu nawierzchni,
  • inwentaryzacji przekroju istniejących dróg na różnych odcinkach,
  • pomiarze szerokości poszczególnych elementów przekroju drogi (m. in. szerokość jezdni, szerokość poboczy),
  • wykonaniu dokumentacji fotograficznej z inwentaryzowanych odcinków istniejących dróg.

Pracownicy wykonujący wizję terenową będą nosili imienne identyfikatory wydane przez spółkę Centralny Port Komunikacyjny.

Wykonawcą prac będzie Multiconsult Polska sp. z o.o., który dla przedmiotowej inwestycji pełni funkcję Konsultanta ds. badań terenu.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat Centralnego Portu Komunikacyjnego. Zapisz się do naszego newslettera!
Strona jest chroniona przez reCAPTCHA, więc podlega ona następującym warunkom Google: Polityka prywatności, Warunki usługi.