Wersja językowa
pl

Badania terenu

Realizacja Inwestycji Centralnego Portu Komunikacyjnego wymaga opracowania analiz, raportów lub dokumentacji na potrzeby niezbędnych postępowań administracyjnych związanych całościowo lub częściowo z badaniami podłoża gruntowego oraz badaniami przestrzennymi, w tym inwentaryzacją infrastruktury, badaniami archeologicznymi czy nadzorem saperskim.

W związku z przygotowaniem powyższych badań i dokumentacji wymagane jest wsparcie CPK we wszystkich aspektach dotyczących badań podłoża gruntowego oraz badań przestrzennych i inwentaryzacji urządzeń technicznych. Wsparcie to realizuje Konsultant ds. badań terenu, którym jest firma Multiconsult Polska Sp. z o.o.

Produkty usług Konsultanta takie jak: analiza warunków gruntowo-wodnych, wykonanie niezbędnych zobrazowań lotniczych, badania archeologiczne, rozpoznanie saperskie oraz inwentaryzacja z oceną stanu technicznego obiektów budowlanych są niezbędne do prawidłowego wykonania Master Planu oraz projektów budowlanych w zakresie wszystkich elementów inwestycji. Prawidłowe i dokładne wykonanie usług z zakresu badań podłoża i badań przestrzennych pozwoli na skuteczne i terminowe wykonanie prac planistycznych, projektowych, a następnie prac budowlanych projektowanego portu lotniczego.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ NA TEMAT BADAŃ TERENOWYCH

Przebieg badań terenu

Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat Centralnego Portu Komunikacyjnego. Zapisz się do naszego newslettera!

Klikając przycisk „Zapisz” wyrażasz zgodę na otrzymywanie od CPK Sp. z o.o., na wskazany adres mailowy, newslettera z najnowszymi informacji dotyczącymi działalności Centralnego Portu Komunikacyjnego, w tym organizowanych przez spółkę wydarzeń, webinariów, spotkań i warsztatów. Administratorem Twoich danych osobowych jest Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-305) przy ul. Aleje Jerozolimskie 142B. Twoje dane przetwarzane będą w celu przesyłania newsletteru. Więcej informacji o tym jak przetwarzane są Twoje dane osobowe oraz jakie prawa przysługują Ci w tym zakresie, znajdziesz w Polityce prywatności.