Wersja językowa
pl

Zaproszenie na otwarte warsztaty z branży cargo

Spółka Centralny Port Komunikacyjny organizuje spotkanie dla podmiotów z branży cargo (operatorów i spedytorów), na którym zostanie zaprezentowany harmonogram procesu Master Planu Portu Solidarność oraz oczekiwania co do udziału podmiotów branży cargo w procesie.

Spółka Centralny Port Komunikacyjny organizuje spotkanie dla podmiotów z branży cargo (operatorów i spedytorów), na którym zostanie zaprezentowany harmonogram procesu Master Planu Portu Solidarność oraz oczekiwania co do udziału podmiotów branży cargo w procesie. Zainteresowane udziałem podmioty prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się poniżej.

Spotkanie planowane jest w formule zdalnej.

Data warsztatów:

26.11.2020 godzina 12.00

Planowana długość warsztatów: 3 godziny

Niezbędnym warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest podpisanie umowy o zachowaniu poufności

Administratorem danych osobowych podanych w powyższym formularzu rejestracyjnym jest Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane przetwarzane w formularzu wykorzystywane będą  do organizacji warsztatów. Więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w Klauzuli informacyjnej zamieszczonej poniżej oraz w naszej Polityce prywatności i Polityce plików cookies.

KLAUZULA DLA UCZESTNIKA WARSZTATÓW

MASTERPLAN