Wersja językowa
pl

Zaproszenie na otwarte warsztaty branży MRO

Spółka Centralny Port Komunikacyjny organizuje warsztaty dla podmiotów z branży MRO (firm zajmujących się utrzymaniem technicznym, naprawami oraz przeglądami statków powietrznych), na którym zostanie zaprezentowany harmonogram przygotowania Master Planu Portu Lotniczego Solidarność oraz rola firm z branży MRO w procesie przygotowania Master Planu i Planu Generalnego dla Portu Lotniczego Solidarność.

Warsztaty dla branży MRO są zaplanowane 2 grudnia 2020 roku. Zainteresowane udziałem podmioty prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się poniżej.

Zgłoszenia można przesyłać do godziny 12:00 dnia 27 listopada 2020 roku. Jednocześnie Spółka Centralny Port Komunikacyjny zastrzega sobie prawo do zaproszenia na warsztaty tylko firm aktywnie działających w branży MRO, których wiedza, doświadczenie i zasoby będą mogły być wykorzystane w procesie przygotowania Master Planu i Planu Generalnego Portu Lotniczego Solidarność.

Spotkanie planowane jest w formule zdalnej.

Data warsztatów:

02.12.2020 godzina 10.00

Planowana długość warsztatów: 2 godziny

Niezbędnym warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest podpisanie umowy o zachowaniu poufności

Administratorem danych osobowych podanych w powyższym formularzu rejestracyjnym jest Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane przetwarzane w formularzu wykorzystywane będą  do organizacji warsztatów. Więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w Klauzuli informacyjnej zamieszczonej poniżej oraz w naszej Polityce prywatności i Polityce plików cookies.

KLAUZULA DLA UCZESTNIKA WARSZTATÓW

MASTERPLAN