Wersja językowa
pl

Zaproszenie na otwarte warsztaty branży cateringowej

Spółka Centralny Port Komunikacyjny ma przyjemność zaprosić firmy działające w branży cateringu lotniczego na warsztaty wprowadzające w tematykę współpracy w zakresie opracowania Master Planu dla CPK.

Celem warsztatów jest:

– aktualizacja informacji ogólnych w zakresie Master Planu (prezentacja ogólna oraz produkty, bramki, harmonogram)

– omówienie konkretnej roli podmiotów z branży cateringu lotniczego w procesie Master Planu, ze wskazaniem danych/informacji, które będą potrzebne na konkretnych etapach prac.

Spotkanie planowane jest w formule zdalnej.

Data warsztatów:
09.12.2020 godzina 12.30
Planowana długość warsztatów: 2 godziny

Zainteresowane udziałem firmy prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego znajdującego się poniżej do godz. 14.00 w dn. 07.12.2020
Jednocześnie Centralny Port Komunikacyjny zastrzega sobie prawo do zaproszenia na warsztaty tylko firm aktywnie działających w branży cateringu lotniczego, których wiedza, doświadczenie i zasoby będą mogły być wykorzystane w procesie przygotowania Master Planu i Planu Generalnego Portu Lotniczego Solidarność.
Niezbędnym warunkiem wzięcia udziału w warsztatach jest podpisanie umowy o zachowaniu poufności, która zostanie przesłana po zarejestrowaniu zgłoszenia.

Administratorem danych osobowych podanych w powyższym formularzu rejestracyjnym jest Centralny Port Komunikacyjny sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Aleje Jerozolimskie 134. Dane przetwarzane w formularzu wykorzystywane będą  do organizacji warsztatów. Więcej o tym jak przetwarzamy Twoje dane znajdziesz w Klauzuli informacyjnej zamieszczonej poniżej oraz w naszej Polityce prywatności i Polityce plików cookies.

KLAUZULA DLA UCZESTNIKA WARSZTATÓW

MASTERPLAN