Wersja językowa
pl

Kino Letnie #kierunekCPK – w piątek kolejne seanse

Już w najbliższy piątek w Teresinie po raz kolejny spotkamy się na seansach filmowych w ramach Kina Letniego #KierunekCPK. Plenerowe pokazy to doskonała okazja do podjęcia ciekawej dyskusji i wymiany poglądów na temat planowanej inwestycji z przedstawicielami Centralnego Portu Komunikacyjnego.

Piątkowy wieczór warto spędzić w towarzystwie bliskich i przyjaciół na świeżym powietrzu. Dobry film i poczęstunek umilą spotkanie, a to wszystko – i jeszcze więcej – czeka na naszych gości już 13 sierpnia. Spółka CPK zaprasza na kolejną edycję Kina Letniego na terenie gminy Teresin, przy alei 20-lecia 5A w Teresinie (naprzeciwko stadionu GOSiR).

Pokazy filmowe to element akcji „Kino Letnie #KierunekCPK„, którą spółka Centralny Port Komunikacyjny organizuje dla mieszkańców. Podczas seansów uczestnicy mają możliwość uzyskania odpowiedzi na nurtujące ich pytania podczas rozmów z przedstawicielami CPK. To wyraźne wyjście naprzeciw oczekiwaniom tych mieszkańców, którzy wyrażają zainteresowanie trwającymi przygotowaniami do budowy.

Bardzo zależy nam na dobrych relacjach z mieszkańcami i usłyszeniu ich opinii. Dlatego właśnie organizujemy tego typu wydarzenia, które są dobrą okazją do rozmów w mniej oficjalnej atmosferze, podczas których możemy lepiej poznać oczekiwania zainteresowanych.

MÓWI KATARZYNA DOBROŃSKA, DYREKTOR BIURA RELACJI Z OTOCZENIEM INWESTYCJI W SPÓŁCE CPK.

W trakcie seansów obecni będą pracownicy CPK z różnych obszarów inwestycji. Specjaliści będą otwarci na wszystkie pytania i uwagi. Eksperci będą dostępni na pół godziny przed pierwszym seansem i w przerwie między filmami.

Podczas pierwszego pokazu o godz. 17:00 będzie można zobaczyć film animowany „Krudowie” (2013), natomiast o 19:00 „Dzień dobry, kocham Cię!” (2014).

Od dłuższego czasu na terenie planowanej inwestycji CPK dzieje się bardzo dużo. Rozpoczął się już Program Dobrowolnych Nabyć, prowadzone są także zaawansowane badania przyrodnicze i terenowe. Centralny Port Komunikacyjny jest w stałym kontakcie z mieszkańcami, samorządowcami i z Radą Społeczną ds. CPK. Pokazy filmowe w ramach inicjatywy Kino Letnie #KierunekCPK, które odbywają się jednocześnie, to wakacyjna propozycja spółki CPK dla mieszkańców do spędzenia wolnego czasu.

Informacje prasowe Kino letnie